fbpx

Projektowanie sklepów internetowych

Jeśli jeszcze nie sprzedajesz online, to najwyższy czas aby zacząć.

Badania mówią, że już 55% Polaków regularnie robi zakupy przez internet, a prognozy na następne lata mówią, że ta liczba będzie stale rosnąć. Już niedługo rynek e-commerce, czyli sprzedaż przez Internet, ma stanowić nawet 12% PKB Polski.

Nasz pierwszy sklep internetowy stworzyliśmy kilkanaście lat temu na potrzeby własnego projektu. Doświadczenie, które ciągle zdobywamy wykorzystujemy dziś by tworzyć platformy dla innych przedsiębiorców. Nasze sklepy działają, cieszą się dużą popularnością, a co najważniejsze, każdego dnia generują łączny obrót przekraczający kilkadziesiąt tysięcy złotych.

DLACZEGO WARTO ZAŁOŻYĆ SKLEP ONLINE?

  • Nie musisz inwestować minimum kilkudziesięciu tysięcy w powierzchnię pod sklep stacjonarny.
  • Sprzedajesz 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.
  • Docierasz do większej liczby osób niż właściciele sklepów stacjonarnych.
  • Twoje działania nie są ograniczone przez geolokalizację – możesz sprzedawać produkty gdziekolwiek i o każdej porze.
  • Możesz badać skuteczność swojej strategii i procesów sprzedażowych dzięki wielu rozwiniętym narzędziom analitycznym.
  • Codzienne obowiązki możesz wykonywać z dowolnego miejsca na świecie, co ułatwia nie tylko Twoją pracę, ale także sprzyja ekspansji.
Nasz zespół będzie z Tobą od pierwszego projektu i stworzy dla Ciebie responsywną i intuicyjną platformę e-commerce, na której będziesz zarabiać. W zależności od branży, w której działasz i ilości oferowanych produktów, przygotujemy dla Ciebie dopasowane rozwiązanie.
Shopify, WooCommerce, PrestaShop i Magento to tylko niektóre z oferowanych przez nas systemów. Porozmawiamy o Twoich potrzebach, oczekiwaniach i wybierzemy ten, który najlepiej sprawdzi się dla Twojego biznesu.

Poznaj naszą wizję i dowiedz się, jak zaistnieć w sieci.

Skontaktuj się z naszym Specjalistą, by otrzymać darmową wycenę.

Wypełnij formularz,

a my oddzwonimy do Ciebie i umówimy się na darmową konsultację, podczas której dowiesz się jak zwiększyć potencjał Twojego biznesu.